Synaptive Dijital Robotik Cerrahi Mikroskobu

Tam otomatik robotik dijital mikroskobun deneyimini yaşayın.

Modus V ™, çok çeşitli cerrahi yaklaşımları ve iş akışlarını destekleyen, gelişmiş görselleştirme özelliklerine sahip, tamamen otomatik, eller serbest, robotik kontrollü bir dijital mikroskoptur.Rahat ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz çünkü paletli enstrümantasyon ile çalışan robot kol dijital mikroskobu otomatik olarak istenen bakış açısına göre yönlendirir. Operasyon alanında optimum boşluk mesafesi ve minimum profile sahip olan Modus V ™ geniş bir çalışma alanı sunar. Daha geniş bir görüş alanı, daha yüksek bir alan derinliği ve daha doğal renk üretimi içeren gelişmiş optiği, her zaman kritik anatomik yapıları daha net görebilmenizi sağlar.

Cerrahi iş akışını iyileştirir: Paletli cerrahi aletler eller serbest robot hareketi ve optik odak derinliği kontrolü sağlar.
Cerrahi alan hakkındaki görüşünüzü optimize eder: Bilişsel optik aydınlatma ve kamera koşullarını otomatik olarak optimize eder.
Robotik Yardımlı hareketler: Robotik kol amaçlanan manuel ayarları tespit edip gerçekleştirerek dokunuşunuza tepki verir.
Oda konumlandırmasını ve kurulumunu basitleştirir: Robotik kolun tam cerrahi eklemlenmesi oda konumlandırmasını ve kurulumunu kolaylaştırır.
Sistem durumu yerleşimi: Optik ve otomasyon dahil sistem ayarları, birincil cerrahi monitöre ve hastaya odaklanmanıza yardımcı olmak için video bindirmesinde görüntülenir.
Dijital işlemenin geleceği için tasarlandı: Platform, veri yakalama ve analizdeki gelişmelerden faydalanacak yükseltmeler için tasarlanmış yazılımla cerrahinin dijital geleceği için inşa edilmiştir.

Ürün Videosu için tıklayınız.
Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.